Krisztina Zoltánné Székely Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Szeretném megtudni Nyíregyházán vagy a környéken mikor lesz toborzás.
több, mint 6 hónappal ezelőtt
Február 3-án volt NYíregyházán.De látszott hogy nagy kivételezések voltak,nem mondták meg senkinek azt sem hogy hány pontot ért ell,nem értem hogy ha valaki kíváncsi rá miért nem mutatják meg a tesztjét.Én példáúl kétszer voltam tesztíráson a 40 ponttbol 36-38 pontot értem ell most meg 20-at sem?igaz hogy beteg volttam de tudom mit csinálttam meg hogy át mehessek!!Ha valakinek meghívója volt miért kell csinálni újból jelentkezési lapot?Volt egy úr aki azt sem tudtta hova kell a nevét írni,ja persze volt ismerőse ezt többen is látták.Szóval fejre menttek!!előttünk volt egy óra is kijöttek nekünk a teszt írás egy jó tíz perc!!Akkor ez mi???????
Krisztina Zoltánné Székely
Most volt, negyedikén ha jól tudom. De 500.embert vettek fel három megyéből, akik ott dolgoztak senkit nem vettek vissza.