Kulcsár Beáta Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Meló - Diák Nyíregyháza, Nyíregyháza
14 évvel ezelőtt
Szeretnék nyári diákmunkát de sajnos még nem találtam. Ha lehet akkor tudna nekem valaki segíteni lehetőleg Nyíregyházán legyen a munkám