.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

László Pető Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: NYITRAI Kereskedelmi és Szolgáltató Kft., Simontornya

5 évvel ezelőtt

Műszaki vizsga alkalmával barátságtalan, lekezelő bánásmódot tapasztaltam mind a szerelők, mond az ügyfélszolgálat részéről. A kifogástalan állapotú (egyébként sikeres vizsgát tett) autót kéretlenül előzetesen átvizsgálták, és ezért 5700 ft-ot ki is számláztak annak ellenére, hogy erről előzetesen nem tájékoztattak, és azok után, hogy kifejezetten !csak! műszaki vizsgát kértem, semmi mást! A vizsgáztató szerelő két alkalommal ment ki dohányozni a vizsga folyamán, a folyamat kb. másfél órát vett igénybe, de amikor érdeklődtem, hogy történik-e még valami, vagy fizethetek, a titkárnő barátságtalanul utasított várakozásra. A nagy ráérősség közepette azonban mégsem volt idejük egy gyors olajcserére (5-10 perc lett volna), és más időpontot sem ajánlottak fel. Mindezekből arra következtettem, hogy egyáltalán nincs szükségük ügyfelekre, így közöltem velük, hogy bár először jártam náluk, egyben utoljára is. Senkinek nem ajánlom ezt a céget!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése