László Szabó Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Pátka, Pátka
5 évvel ezelőtt
Hát ide sem megyek be többet vettem 3 kávét, de vicc volt az egész amit kaptam kb 3cl volt a pohárban !!! Azt mondták ez a rövid kávé ! Hát majd nem kiröhögtem az eladót de ki fizettem bár szívem szerint mondtam volna, hogy öntsd a hajadra !!! Ennyi pénzért 😡
László Szabó