László Tukacs Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta 731 sz. automata - Fonyód Ady Endre u Lidl, Fonyód
2 évvel ezelőtt
Mindenkinek tanulság: ha, Ordacsehire csomagot hoz az MPL.
A szállítás díját előzőleg, ha ki is fizették... ne a kártyás fizetést válasszák!
Ugyanis, felszámítanak egy olyan költséget, amit nem ismertetnek (előre!)
(Egyszer tettem rá a kártyát a terminálra és nem figyeletem meg mi volt rá írva: megbíztam a posta alkalmazottaiban)
Tulajdonképpen mintha felvettem volna 14.770 forintot (még kb. 8%(!) tranzakciós költséget terheltek rám... - Pontosan: 1.173.- forintot!
Érdekes ! Ugye???
Ez esetben, még "elmegy"... de, azért ez elképesző arcátlanság!!!
"Juli néni és Józsi bácsi" is járhat így... - csak(!) ezért teszem szóvá!
Ez a módszer szégyenletes és sunyi!!!
Üdvözlettel: Dr. Tukacs László
06/30/319-9299