.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

Lászlóné Suha Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Pálos Autósiskola Bt, Székesfehérvár

19 március 2025

Saját tapasztalat alapján: sajnos nincs jó véleményem a PÁLOS AUTÓSISKOLÁRÓL! Ígéret az van bőven: Rugalmas időbeosztás, hétvégi oktatás, kedves rutinos oktató.Na ebből semmi nem valósult meg. Az oktató hangulatember, lekezelő a stílusa, már az első órán közli, hogy ő nem azért van, hogy megtanulj vezetni, ő csak az autót biztosítja.Na de milyet!? Ha eljutsz a vizsgáig, mert ugye minimum 40 órát meg kell vegyél, vizsgára mehetsz egy szinte működésképtelen autóval, mert nem javíttatja meg, mert minek reklamálunk az autó állapota miatt, hiszen ti tettétek tönkre- mondja a kedves oktató. Megvetetik az EÜ könyvet, aztán menetközben kiderül, hogy a VÖRÖSKERESZT ingyen biztosítja azt.Meg még sorolhatnám. Ha jót akarsz magadnak, akkor nem a PÁLOS AUTÓSISKOLÁT választod!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése