Lőrincz Ferenc Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Napliget Lakópark Kft., Budapest
17 évvel ezelőtt
Referencia munkájuk a Napliget Lakópark a Váci útról nyílik, ha valaki szeretne velük üzletelni előbb nézzen ki oda, és beszéljen egy pár szót a "boldog tulajdonosokkal" A látványterven látható dolgokból pont semmi nem valósult meg,a teniszpálya helyett, 3db lepukkant laktanya található ami kiváló célt szolgál hajléktalanmenedék gyanánt. Viszont arra gondosan odafigyeltek, a lakás megvásárlásánál elfelejtsék közölni hogy kötelező megvásárolni 2.000.000.- ért garázst, ha ezt nem teszed meg nem tudsz autóval hazamenni,mert magánút veszi körbe a lakóparkot amit gondosan lezártak, a kérdésre amit felteszel az ügyvezetőnek, a válasz egyszerű, vegyél garázst, telefon lerak.
A garanciális javításokat nem végzik el, gondosan ügyelnek,hogy kifussanak a teljesítési határidőből. A ködbér ködbevész, senki nem lát belőle egy forintos sem. De gondosan kifundálnak mindent, hogy jogilag véletlenül se legyen rajtuk fogás. Maximum annyi hogy bebizonyítja a szerencsétlen vásárló, hogy a legközelebbi hely ahol leparkolhatná autóját a lakhelyétől,az 3km. Ami természetesen ma Magyarországon nem egyszerű. Ez csak jó tanácsként szolgál mindazoknak akik a céggel bármilyen kapcsolatba szeretnének lépni.