Laci Crane Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Vuk Söröző, Hódmezővásárhely
4 évvel ezelőtt
Az idén 200 forinttal drágult a menü ebéd elvitelre. Elvárnám, hogy azt adjanak amit kértem. Csirkepaprikásért mentem le hozzájuk direkt, erre valami rágós ízetlen húst kaptam kevés tört krumplival, tele savanyú káposztával. Iszonyú volt. Nem először csinálják ezt, hogy mást tesznek az ételhordóba!
Vélemény a következő cégről: Vuk Söröző, Hódmezővásárhely
5 évvel ezelőtt
Kedvenc menü ebéd helyem egyike bevallom, többnyire ezektől viszem az ebédet mert mindkettőt szeretem. 2021.11.08-án a zöldbabfőzelékhez adott fasirt szénné volt égetve, Ki kellett dobni sajnos. Azért annak aki beletette, látnia kellett, hogy korom feketére és keményre égett. Legtöbbször persze nagyon jók. ..
Laci Crane