Laci83 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Sziasztok érdeklődnék hogy milyen munkarendek vannak a Jabil-ben ez alatt értem én a műszakokat hány müszak van,hogy kell járni,menyi a fizetés egy összeszerelő munkásnak,amugy debreceni vagyok!