Lajos Nagy Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Czinege Autó-Motor Gépműhely, Sződ
2 évvel ezelőtt
Nagy Lajos rokkant nyugdíjas vagyok, köszönetet szeretnék mondani a gépműhely TULAJDONOSÁNAK és dolgozóinak. Köszönöm, hogy emberséggel áltak a problémámhoz és sürgősségi eljárással javították meg a hozzájuk vitt hengerfejet, így nem kellett át ütemeztetni az orvosi vizsgálataimat. Ajánlom mindenkinek gyors és szakszerű munkájukat.
Üdvözlettel: Nagy Lajos
Czinege Autó-Motor Gépműhely Cég
Tisztelt Nagy Lajos! Nagyon szépen köszönjük értékelését.Igyekszünk odafigyelni az egyéni kérések teljesítésére.Jó egészséget kívánunk. üdv.: Czinege gépműhely