lasi Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Maxabo Autó Óbuda - Chery, Omoda, Jaecoo, Nissan, Maxus márkakereskedés, Budapest
19 évvel ezelőtt
ez egy nagyon jó márka és ez a bolt is nagyon jó
nekem is egy opelom van és eddig emmi hibája nem volt
Vélemény a következő cégről: Maxabo Autó Óbuda - Chery, Omoda, Jaecoo, Nissan, Maxus márkakereskedés, Budapest
19 évvel ezelőtt
ez egy nagyon jó márka és ez a bolt is nagyon jó