.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

lolita0820 Adatlapja

Vélemények 20

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Karaván, Répcelak

17 évvel ezelőtt

A karaván sajt egy nagyon finom füstölt sajt.Nagyon meglehet vele bolondítani a húsokat,szendvicseket.Lehet kapni szeleteltet,és daraboltat is.A sonkásat,és a kenhetőt részesítjük előnyben.Nagyon praktikus a szeletelt változat mert egy szendvics hamar elkészíthető vele.Mi szeretjük a Karavánt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Gréty Oriflame, GESZTELY

17 évvel ezelőtt

A Oriflame svéd kozmetikum,nagyon jó minőség.Több termékét is használtam már és nagyon megszerettem.Igazából ezek nem olcsó kozmetikumok,pl.az avonhoz képest,de az avonnal is megvagyok elégedve.Az oriflame inkább eleganciát sugároz.Itt mindenki megtalálja a számára megfelelőt.legyen az ,nő,férfi,vagy gyerek.Hát hogy meglehet-e az orifame-ból élni nem tudom,de már a környékünkön is egyre többen népszerűsítik.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Praktiker - Szombathely, Szombathely

17 évvel ezelőtt

Azt nagyon sajnálom hogy nálunk itt a közelben nincsen Praktiker áruház.Általában tavasszal itt vesszük meg a virágföldet,virágmagokat,és a kertészethez szükséges dolgokat.Általában mindig a Szombathelyi áruházat választjuk,az még aránylag közel van.Nagyon jó a nyitvatartási ideje,estig nyitva van.Jó lenne ha pápán is épülne már egy praktiker áruház.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Euronics Salgótarján, Salgótarján 2.

17 évvel ezelőtt

Az Euronics szaküzletek,nagyon jó hírnévnek örvendnek.Vettünk itt már porszívót,gáztűzhelyet,mosógépet.Igaz nem a legolcsóbb szaküzletek közé tartozik,de itt legalább felvilágosítást is kap az ember.Nem szeretek pl.a tescoban műszaki cikket venni,mert mire az ember talál egy eladót elmegy a kedve a vásárlástól.Az Euronicsban kellő felvilágosítást adnak. Mikor belép az ember,máris a segítségére sietnek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: One Partner - Duna Plaza, Budapest

17 évvel ezelőtt

Évek óta Vodafonos vagyok,de sajnos nem vagyok vele teljes mértékben megelégedve.Sajnos a mi településünkön nem jó a térerő.Jeleztem ezt a problémámat a kirendeltségen de azt a választ kaptam hogy errefelé nem tervezik az anntenák bővítését.Nem szeretnék telefonzámot váltani,de elöbb utóbb muszály lesz ha nem lesz változás a térségünkbem.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
További vélemények