.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

lukács irén viola Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

15 évvel ezelőtt

Én másodgyára vagyok a Jabil dolgozója az a véleményem hogy azért alakulnak a körülmények a cégnél!!Tavaly még szinte csak álló cellák voltak mára már szinte mindegyik ülő...Oké hogy sok a 12-óra de ki lehet bírni hisz nem fizikai munka. Mindenűt dolgozni kel aki akarja meg tudja szokni!!!Tehát ne higgyetek mindent el amit mondanak a cégről fele nem igaz..Üdv egy B-műszakos Ericsson-os dolgozó!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése