lukács irén viola Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Én másodgyára vagyok a Jabil dolgozója az a véleményem hogy azért alakulnak a körülmények a cégnél!!Tavaly még szinte csak álló cellák voltak mára már szinte mindegyik ülő...Oké hogy sok a 12-óra de ki lehet bírni hisz nem fizikai munka. Mindenűt dolgozni kel aki akarja meg tudja szokni!!!Tehát ne higgyetek mindent el amit mondanak a cégről fele nem igaz..Üdv egy B-műszakos Ericsson-os dolgozó!!!