.
49ea79fbb513499f95205877b71304d1

Márta Nagykiss Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Alsógödi PRÍMA Élelmiszerüzlet, Göd

3 évvel ezelőtt

Nagyon drága!!! Büdös a hús. Nem egyszer fordult elő hogy büdös húst vittem tőlük haza! A legutóbb kocsonyához vettem bőrkét. Miután otthon kivettem a zacskóból tiszta nyálka volt és büdös. Mivel nem lakom közel az üzlethez(csak kocsival tudom megközelíteni) így nem vittem vissza az árut!!! Többet nem vásárolok náluk!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése