Márta Nagykiss Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Alsógödi PRÍMA Élelmiszerüzlet, Göd
3 évvel ezelőtt
Nagyon drága!!! Büdös a hús. Nem egyszer fordult elő hogy büdös húst vittem tőlük haza! A legutóbb kocsonyához vettem bőrkét. Miután otthon kivettem a zacskóból tiszta nyálka volt és büdös. Mivel nem lakom közel az üzlethez(csak kocsival tudom megközelíteni) így nem vittem vissza az árut!!! Többet nem vásárolok náluk!!!!!