Mátrahalmi Ferenc Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: N ÉS N KFT. - SVÁB PÉKSÉG, Pilisjászfalu
14 évvel ezelőtt
Az "újonnan" nyílt csákvári üzletben a termékválaszték megfelelő, a kiszolgálás udvarias, az általam már többször vásárolt Alpesi Parasztkenyér, melynek íze és állaga kifogástalan, de csak kb. 75% ban sült át.
Persze spórolnak az energiával, /ez egyébként nemes törekvés/ de ebben az estben nem hélyénvaló. Ugyanis félnyers kenyerükkel félő kiszorulnak a piacról. Bár aki nemlátott még tisztességes kenyeret megveszi, és csak fogyasztás közben derül ki , hogy a termék közpén átsületlen "gumánca" van. Ezzel háát nemlehet betörni a "VILÁGPIACRA" . Egy kis odafigyeléssel ez elkerülhető lenne, és a gondosan előkészített termékek nem a féligsütés által mennének "TÖNKRE"