Móczóné Lipcsei Anikó Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Humán Foglalkoztató Kft., Kecskemét
18 évvel ezelőtt
Lajosmizsén dolgozom nagyon jó érzem magam.De nemsokára 1 hónap múlva elköltözünk a férjemmel első lakásba lakunk Kecskeméten.
Szeretném megkérdezni szeretném kecskemétre dolgozni ne keljen sokat utazni férjemmel.Férjem is malom gyárba dolgozik szeretne ő is kecskeméten dolgozni.Mi hallássérültek vagyunk.Üdv:Móczóné