Mónika Sági Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jászfényszaru posta, Jászfényszaru
2 évvel ezelőtt
Egy kalap ... Ma délután bementem egy ajánlott levelemért, mivel ma nem kézbesítette újra a pistás. A postán közólték, hogy na újra kihozták, de a postásnak egyszerübb volt kitölteni egy újjabb értesítőt, mint megnyomni a csengőt!! Felhívtam Őket és a "hölgy" kritikán aluli arrogáns viselkedése után rámnyomta a telefont...