Magdali István Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Endzsi Férfi Fodrászat, Kalocsa
3 évvel ezelőtt
Sokszor hívtam időpont miatt, de nem vette fel. Pedig nekem került volna pénzbe. Így el mentem személyesen, de nem fogadott. Kértem másnapra egy időpontot, de látszólagosan le rázott, hogy nincs időpont, stb. 😔