Magdi Gebei Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Klapka Állategészségügyi Központ, Budakeszi
2 évvel ezelőtt
Szeretném megköszönni a profi hozzáállásukat,az emerségüket az igen kritikus állapotba lévő,szív beteg kutyánk megmentéséért,és állapotának javulásáért tettek! Igen hosszú ideje önök a Léna orvosai,a szemészeti betegsége miatt is. Mindíg azt tapasztaltuk,hogy szeretettel,jó szívvel fordultak a Lénához! Köszönöm,további eredményes munkát kívánok! Gebeiné K. Magdolna