Magdolna Maráczi Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
11 évvel ezelőtt
Lesújtó véleményem van a postái szolgáltatásokról,az hogy nem tartják be a kézbesítésre vállalt kötelezettségeket,már naponta tapasztalható. Ami ettől is jobban irritál ,hogy a megadott elérhetőségen ,nem lehet elérni senkit ,nem azért mert foglalt ,nemes egyszerűséggel nem veszik fel a telefont . A központ bejelentkezik,és csak várok.ma csak 6 alkalommal próbáltam elérni sikertelenül,a 12. kerülethez tartozó kézbesítő hivatal számát, Városmajor utca 35 37 tel 3935718 nem jártam sikerrel. A központban azt az információt kaptam,csak ez az 1 elérhetőségük van,és panaszt is itt lehet tenni,gratulálok a Magyar Postának így kell ezt csinálni,sem ügyet intézni,sem reklamálni nem tudsz. Tisztelettel: Maráczi Magdolna
Magdolna Maráczi