Malkó Gábor Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Szuper Elszo 57 Kft., Szeged
12 évvel ezelőtt
Még garanciális tűzhelyem elromlott gombjait szerettem volna kicserélni, és már több mint hat hete megy a huzavona. Ezen felül az üzlet vezető 3 héttel ezelőtt azt hazudta, hogy a gombok rendelés alatt vannak, csak a forgalmazó cég nem küldi őket, viszont mikor 2 napja bementem a szervizbe azt mondták, hogy nem is biztos, hogy a gomb a hibás, szóval kimegy a szerelő megnézni, holott a szerelő már megmondta, hogy gomb csere kell. Ha tehetitek kerüljétek el az üzletet, a vezetőség egyáltalán nem korrekt.