Maria Koleszár Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Üvegcentrum Nyír Glas Kft., Nyíregyháza
13 évvel ezelőtt
Egyáltalán nincs jó véleményem erről a cégről!!Ma jártam ott személyesen.
József Kun
| Vélemények | 1 |
13 évvel ezelőtt
Én is többször igénybe vettem szolgáltatásaikat, nekem nincs panaszom ,gyorsan ,jól dolgoznak !