Mariann Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Csak Hajvágó Szalon, Székesfehérvár
10 évvel ezelőtt
Nagyon gáz az egész! Egyébként csak meg kell nézni ott egyik-másik "fodrász" kiscsaj haját... Béna!
| Vélemények | 1 |
10 évvel ezelőtt