Marianna Juhasz Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: JÁNOSIK ÉS TÁRSAI KFT., Miskolc
05 május 2026
Ott dolgoztam 6 évet még az első két évem nagyon jó volt rendes fizetés rendes fönök.de mikor át mentem a Metróba M3 az áruházba ott volt Margó barátom aki lehúzta az embereket keményen.Az egész cég abból áll hogy alvállalkozók lehúznak penzel és még a janosik is mire hozzád jön a pénz semmit nem kapsz belöle.Nem csak én jártam így ha nem nagyon sok ember.undorito takarító cég,de a legjobb drága Margó barátom nincs többe