Marika Kiss-Szabó Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
13 évvel ezelőtt
Már korában is dolgoztam 1,5 évet.Most csak 5 hónapot,mint összeszerelő operátor.12 óra masszív állás,kiabálnak az emberekkel"mért nem megy a darabszám,fenyegetőznek,van helyette száz". Akinek nem tetszik ellehet menni,senki nem pótolhatatlan.Két szünet között sok a munkával töltött idő,kéne oda is szünet.Modern kori munka tábor,csak az ostor,fenyítő eszköz hiányzik a kezükből.Nem az ember nem számit ,csak a terv meglegyen,darab szám.Igen,minimál bér van,ha elszámolják rendesen vagy reklamálsz és talán 1-2 hónap múlva el számolják.