Markos Krisztina Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: RESERVED, Budapest
17 évvel ezelőtt
Sziasztok Lányok! Köszi, hogy jeleztétek ezt. Egyébként már hallottam én is valami ilyesfélét arról a csajról, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. De ezek után nyilván igyekszem elkerülni, v az egész kócerájt.