Marton-Kordik Edina Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Starkl Kert Kft., Szombathely
27 június 2026
Tavaly tavasszal rendeltem anyukámnal közösen szőlőt. Nem emlékszem pontosan,de kb 12 tövet. 1 se él. Se nálam se anyukámnál.A 12-ből talán 4 hajtott ki de azok is betegek voltak. Soha többé nem rendelek tőlük!
De ismeretségi körben többen jártak így. Amit tőlük vettek semmi nem tartós. Ahhoz képest viszont méreg drága.
Volt másik wedoldal, ahol kicsi olcsó növények érkeztek, sokkal strapabíróbbak mint ezek.
A régi hírneve és minősége a Starklnak már sehol sincs.
Vélemény a következő cégről: Starkl Kert Kft., Szombathely
27 június 2026
Tavaly tavasszal rendeltem anyukámnal közösen szőlőt. Nem emlékszem pontosan,de kb 12 tövet. 1 se él. Se nálam se anyukámnál. Volt ami ki se hajtott.A 12-ből talán 4 hajtott ki de azok is betegek voltak. Soha többé nem rendelek tőlük!
De ismeretségi körben többen jártak így. Amit tőlük vettek semmi nem tartós. Ahhoz képest viszont méreg drága.
Volt másik wedoldal, ahol kicsi olcsó növények érkeztek, sokkal strapabíróbbak mint ezek.
A régi hírneve és minősége a Starklnak már sehol sincs.