Mayer Éva Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Globus Konzervipari Zrt., Debrecen
19 évvel ezelőtt
Csak a Globustól vásárolok ketchupot (ez különösen finom), mustárt, majonézt (különleges kupakjának köszönhetően a díszítéshez is rögtön használható).
Vélemény a következő cégről: Ferrero Magyarország Kft., BUDAPEST
19 évvel ezelőtt
A cég nagyon finom csokikat gyárt, a termékeikkel nem lehet mellényúlni.Ajánlom mindenkinek, vizsga előtt és után, karácsonyi ajándéknak és kikapcsolódásként.