Mezeli László Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Csép Tibor Óras, Debrecen
4 évvel ezelőtt
Én is hasonlóan jártam az alattam szólókhoz. Több, mint fél éve van nála kettő karórám, láthatóan nem foglalkozik velük, nem lehet elérni telefonon, féltucatszor felírta a nevemet és telefonszámomat, sohasem hív fel és ami egyszerűen vérlázító: nem hajlandó visszaadni őket,
Egy jobb világban ez az ember már nem dolgozhatna ebben a szakmában!