Mihályné Vincze Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Országos Gerincgyógyászati Központ, Budapest
11 évvel ezelőtt
nekem sajnos még nincs véleményem, ugyanis január óta várok műtétre, Májusra ígérték, és még a mai napig sem szóltak hogy lehetne mennem. Egyre nehezebben mozdulok és fogytán az erőm, ez egy nagy műtét lenne,de várnom kell, meddig, és miért?
Mihályné Vincze