Miklós Erika Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Gabriele étterem és pizzéria, Zsámbék
19 évvel ezelőtt
nagyon segitökészek az felszolgálók és ha nem tudok választani szívesen ajánlanak!
| Vélemények | 1 |
19 évvel ezelőtt