Miklós Márta Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Műszaki Rajzeszközök Szaküzlete, Budapest
14 évvel ezelőtt
Nagyon rossz a véleményem az üzletről. Rendszeresen megpróbálják becs...ni a vevőket-rengeteg diák jár oda a BME-ről és visszaélnek ezzel. Engedményt hirdetnek, amit elfelejtenek megadni. Mást blokkolnak. Azt mondják, hogy nincs a keresett olcsóbb termék, majd a vásárlás után derül ki, hogy mégis van. Egyszerűen felháborítóak!