Miklós Péter Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: RESERVED, Budapest
16 évvel ezelőtt
Be szerettem volna vásárolni Szolnokon és zárva az üzlet, de nincs kiírva semmi?!Tudtok valamit?
Vélemény a következő cégről: RESERVED, Budapest
17 évvel ezelőtt
Üdv mindenkinek!Én is szolnoki vagyok és elég sűrűn járok be a szolnoki boltba.Régen amikor a másik vezetőség volt sokszor meggyűlt velük a bajom.De a mostani vezetőséggel teljesen meg vagyok elégedve. Segítőszándékuk határtalan udvariasak és türelmesek a vásárlókkal.Mint ahogy az eladók is!Jót tett a cégnek hogy le lettek váltva az előző vezetők mert a vásárlókhoz való hozzáállás és kedvesség teljesen jelen van nem úgy mint ahogy az előző vezetőknél.Örömmel járok be a boltba vásárolni.
Szia! Én is ma mentem volna oda vásárolni direkt bebuszoztam.. megkérdeztem a melletük lévő boltot és azt mondták h pénteken és szombaton van nyitva állítólag... még jó h kitették nem?? sehol semmi.Kicsit nagyon felháborító.