.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

Minisán Éva Adatlapja

Vélemények 2

Vélemények

Vélemény a következő cégről: RESERVED, Budapest

17 évvel ezelőtt

Teljesen igazad van, sajnos itt így oldják meg a problémákat, hogy nem jelenhet meg a véleményünk. Szerintem nem kell csodálkozni, hogy ilyen üzletvezetőkbe botlunk, ha az egész cég mentalitása ilyen. De sebaj, tudom, hol kell véleményezni ezt a márkát, és üzletet, hogy utána a kutyuska se menjen oda. :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: RESERVED, Budapest

17 évvel ezelőtt

Sziasztok! Nem nagyon akartam ezidáig negatív véleményemmel előrukkolni, de ha már megkezdtétek a sort ...... Nekem is volt negatív élményem az említett illetővel, azóta nem megyek a szolnoki Reservedbe. A sztori annyi, hogy elég gyakran jártunk oda, szerencsére sokáig megúsztuk az idióta sziporkáit. De ahogy a kollégáival beszélt, meg a többi vevővel, az felháborított, de egész addig nem tántorított el minket, amíg személyesen meg nem tapasztaltuk a nagyon népszerűtlen üzletvezető stílusát. Mivel nem 5 percig tartott a vásárlásunk, beszólt, a fizetéskor szintén belénk kötött, amivel betelt a pohár. A vásárlók könyvét többszöri kérésünkre se adta oda, azt mondta, mi ne írkáljunk oda. Mondanom sem kell, letettünk mindent és üres kézzel távoztunk. Sajnálom a történteket, mert nagyon bírtam ezt az üzletet, és a többi lányt is. Ennyi a véleményem. Egészen érdekes, hogy eddig nem rúgták még ki, úgy látszik a Reserved imagebe ez belepasszol. Üdv. Évi
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése