Mizerák János Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest
14 évvel ezelőtt
1 külföldről érkező csomagra kb. 2 hete várok, telefonon nap mint nap próbálom elérni a postát, eddig sikertelenül, mindig minden telefonszám foglalt, tartsam a vonalat minden esetben, közben persze megy a percszámláló, kb. 6000 Ft-om ment rá eddig a telefonálásra, és még eddig el sem tudtam érni őket! E-mailre sem képesek válaszolni! Ez Magyarország!!
Mizerák János