Morcsányi Gáborné Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Oktatási És Szakértő Bt., Jászberény
15 évvel ezelőtt
Két évvel ezelőtt jártam emeltszintü OKJ-s képzésre a Bt-hez, de csak jókat tudok róluk irni. Nagy élmény volt, a legjobbnak mondható oktatókkal. Én nagyon megszerettem Őket, szeretettel gondolok rájuk.