multikiller Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Dhl Express Magyarország Kft. Központi Iroda, Budapest
17 évvel ezelőtt
Mindenki kerülje aki csak tudja ezt a futárszolgálatot. Pontatlanok, szerencsétlenek és megbízhatatlanok. 2 napja várok a T-Mobiletól megrendelt telefonomra és napról napra csak ígérgetnek minden össze vissza. Elvileg holnap kapom meg a csomagot a 'ígéretek' szerint de abból sem lesz semmi. Lehet hogy kedvesek az ügyfélszolgálaton, de pontatlan, igérgető szerencsétlen társaság az egész cég. Nálam a DHL leszerepelt egyszer s örökre.