.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

Munka Adatlapja

Vélemények 2

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Ha dolgoztál már a jabilban, akkor tudnád, hogy azok a gépek amik,ot vanak a minöség elenöröknek, azon nem jön be az a net amin tud csevegni,van olyan gép amin tudunk csevegni is de azt meg nem tudjuk munka idöben használni!csak szünetben!tehát a barátnöd vagy nem dolgozik,vagy hazudik!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Szerintem meg csak ezok irnap ilyet akik hozzá vanak szokva ,hogy ki nyalják a següket minden hol dolgozni kell! én is itt dolgozom és még nem hiányoztam sött tulrázni is járok.Miért nem értik meg az emberek hogy, válság van ezt kell szeretni és ezt kell csinálni,ha meg tudsz jobat menny oda ha meg nem akkor fogd be a szád és csináld a dolgod.senki nem kényszerit hogy csoport vezetö legyél!akkor álj cellába,miért csinálod ha nem szereted?csilag kapu ugyan már milyen duma ez ha nem lopsz nincs bajod töle.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése