Munka Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Ha dolgoztál már a jabilban, akkor tudnád, hogy azok a gépek amik,ot vanak a minöség elenöröknek, azon nem jön be az a net amin tud csevegni,van olyan gép amin tudunk csevegni is de azt meg nem tudjuk munka idöben használni!csak szünetben!tehát a barátnöd vagy nem dolgozik,vagy hazudik!
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Szerintem meg csak ezok irnap ilyet akik hozzá vanak szokva ,hogy ki nyalják a següket minden hol dolgozni kell! én is itt dolgozom és még nem hiányoztam sött tulrázni is járok.Miért nem értik meg az emberek hogy, válság van ezt kell szeretni és ezt kell csinálni,ha meg tudsz jobat menny oda ha meg nem akkor fogd be a szád és csináld a dolgod.senki nem kényszerit hogy csoport vezetö legyél!akkor álj cellába,miért csinálod ha nem szereted?csilag kapu ugyan már milyen duma ez ha nem lopsz nincs bajod töle.