.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

Musza Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Ventil Épületgépészet Szerelői szaküzlet, Budapest

12 évvel ezelőtt

kiszállítás után derült ki, hogy nincs elektronika a bojlerben! Mivel eltelt 3 nap a szállítás óta (értelemszerűen nem szereltem szét az egészet, vártam a szerelőre, ezért nem derült ki a hiba), ezért a szervizhez küldtek, azóta nem veszik fel a telefont! Milyen eljárás ez? Hogy létezik, hogy nincs elektronika a bojlerben?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nekem sem veszik fel a telefont rendesen. Jön az automata, aztán a melléket nem veszik fel, hívjam később. A bajom az, hogy a termék hibás, (WC ülőke). A fixáló csavarja nem fixál. Átugrik a menet mielőtt megszorulna. Ha más csavarral próbálom megszorul rendesen, de akkor a műanyag geometriai hibája miatt nem fekszik fel rendesen az ülőlap lap az alsóra. A termék bóvli, már a tervező asztalon elcseszték a rögzítő csavart is, az ülőke lapot is. Miért forgalmaznak ettől a gyártótól? A telefont meg nem veszik fel.