mzsolti1973 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Szinbád Étterem, Pécs
17 évvel ezelőtt
Itt finom ízletes, magyaros ételeket készítenek ezért szeretek ide járni Amikor először jártam itt az első benyomást a tálalás tette. Minden nagyon szép