Nagy Öcsi Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Kaszás Bence és Kaszás Attila fotóstúdiója, Budapest
14 évvel ezelőtt
Nekem azonnal kellett egy jó portré egy kiadványba. Azonnal fogadtak, fotóztak, utána rögtön fel is töltötték a képet, ahova kértem. Szerintem jól csinálják a dolgukat.
Nagy Öcsi