.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

Nagy János Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Belváros Autómosó, Székesfehérvár

11 május 2025

Kicsi Toyota Aygo-t vittem belső takarításra, se motor, se külső tisztítás, se üveg nem volt, csak a kárpítok és a műanyagok, semmi más. A kiírt árakhoz képest jóval többet, 33.000 ft ot kért a tulaj, amit sokalltam, úgy hogy a tetőkárpit, a csomagtartó sem lett kitakarítva semmilyen szinten. A válasza az volt, ha ennyire igényes vagyok akkor ki kell szedni az üléseket, de akkor több mint 100.000! ft-ba kerülne. Mivel ez a mosó a -1 szinten van, csak a kifizetés után a világosban láttam hogy a műanyagréseknél, a kormányon, a váltón, mindenhol ott maradt a kosz, a retek. A telefont nem vette fel, a mail-re nem reagál. Számomra nagy csalódás, az autót újra ki kellett takarítani, a kárpítokból koszos vizet szívott a gép, ez a munka, ez a hozzáállás minősíthetetlen, megtettem a feljelentést.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése