Nagy Polett Adatlapja
| Vélemények | 3 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo, Törökbálint
19 évvel ezelőtt
Sajnos a közelünkben nincs ilyen bolt,pedig nagyon jó,1 picit drága,de minőségi és jó tetmékeket árúlnak. Ha,kell valami onnan, elmegyek az egyik boltjukba és találok megfelelő teméket,a saját márkás termékieik is kiválóak,sok jó akciójuk is van. Nagyon nívós üzlet.
Vélemény a következő cégről: Rossmann Drogéria & Parfüméria - Berettyóújfalu, VECSÉS
19 évvel ezelőtt
Olcsó és jó,a közelünkben lévő boltban sok cikk van,az akciójukat is nagyon szeretem.
Mindíg találok vmi jó és olcsó terméket,hetente 1x minimumm betérek hozzájuk.
Vélemény a következő cégről: L'oréal Magyarország Kozmetikai Kft., Budapest
19 évvel ezelőtt
A Fa az egyik kedvenc márkém,nagyon szeretem,dezodort,stiftet stb.
Kellemes illatú és frissességet kölcsönző termékek. A tavalyi nyereményjátékuk is nagyszerű volt,sokmindent nyertem tőlük. Jó lenne,ha jövőre is csinálnának 1 hasonló kampányt.