Nahalkóné Baraksó Mária Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Százért 100 Üzletlánc Kft, Budapest
16 évvel ezelőtt
Szeretem az OBI árukinálatát és választékát, szivesen vásárolok itt Nyiregyházán. Kb 2 éve vettem olyan növényeket, amelyen feltüntették, hogyha elégedetlen vagyok, akkor a csomagolással együtt küldjem vissza. 2009. januárjában én ezt megtettem, ajánlott levélben visszaküldtem 2 növény csomagolását és rövid levelet irtam mellé az OBI Hungary Franchise Center Kft. Budapest, Soroksári ut 33-35. sz. alatti cimre. Csodát ugyan nem vártam, de 'valamilyen' választ igen, ha már ezt a lehetőséget feltüntetik a csomagoláson. Talán csak reklámfogásként teszik mindezt? Éppen egy éve adtam fel a levelet. Üdvözlettel: Nahalkóné B. Mária