NovyCom Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: MOL Nyrt. - Ügyfélszolgálati iroda, Budapest
19 évvel ezelőtt
Ha tehetjük akkor mi is a MOLnál tankolunk hisz amíg magyar kézben van addig a legjobb helyre kerül a pénzünk!Remélem nem fogja beadni a derekát az OMV-nak hisz szükség van még az ilyen sikeres magyar cégekre!
Vélemény a következő cégről: Csigavér Pesterzsébet, Budapest
19 évvel ezelőtt
Hallottam róla jót ,és rosszat!Mivel én személy szerint nem az iskolába járok csak annyit tudok mondani hogy mindenki nézzen utánna pontosan az áraknak ,és döntsön azután!