.
69527f17d22f4f06b6d50b7d1bf41450

NovyCom Adatlapja

Vélemények 2

Vélemények

Vélemény a következő cégről: MOL Nyrt. - Ügyfélszolgálati iroda, Budapest
Mol

19 évvel ezelőtt

Ha tehetjük akkor mi is a MOLnál tankolunk hisz amíg magyar kézben van addig a legjobb helyre kerül a pénzünk!Remélem nem fogja beadni a derekát az OMV-nak hisz szükség van még az ilyen sikeres magyar cégekre!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Csigavér Pesterzsébet, Budapest

19 évvel ezelőtt

Hallottam róla jót ,és rosszat!Mivel én személy szerint nem az iskolába járok csak annyit tudok mondani hogy mindenki nézzen utánna pontosan az áraknak ,és döntsön azután!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése