Osztheimer Claudia Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Aktív Ablak, Budapest
16 évvel ezelőtt
Meg voltam elégedve a céggel mert megbízhatóak,pontosak,segítőkészek voltak.A megrendeléstől számított 2 héten belül már be is építették az ablakokat és a bejárati ajtót.Az ár is korrekt volt,nem voltak rejtett költségek.Ajánlom őket annak aki nem szereti az idegeskedést.