Ottilia Burghardt Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Budapest 112 posta, Budapest
6 évvel ezelőtt
Tisztelt Cím!
A legmesszebbmenőkig meg vagyok elégedve az Önök postafiókjával, az ügyintézők kedvesek, udvariasak, naprakészek, előzékenyek, mindig tudnak valami jobb megoldást ajánlani, akár biztosítás, akár állampapír. Jó Önökhöz betérni, és sokszor még alig szedem le a számot már is sorra kerültem.
További jó egészséget kívánok és bőséges áldást a munkájukra.
Tisztelettel: Burghardt Ottilia nyugdíjas