Otto Felcser Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Budapest, Budapest
3 évvel ezelőtt
A Pennybe járok vásárolni és a mellette lévő Dohány boltba. Nagyon kedvesek az eladok és most már szivesen megyek hozzájuk, mert mindig van egy pár mondatos beszélgetésünk, mely vidám, kedves jó hangulatba telik el. Szerintem ez a hozzállás (eladó részéről) teszi szebbé a napunkat. Sajnos, egyre ritkább ritkább jelenség -a vevő centrikuság- a kereskedelembe. Mindenesetre, köszönöm a Dohány bolt dolgozóinak a kellemes perceket, melyeket ott töltök.
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Budapest, Budapest
3 évvel ezelőtt
3 éve költöztem a környékre. A pennybe járok vásárolni és a mellette lévő Dohány boltba. Nagyon kedvesek az eladok és most már szivesen megyek hozzájuk, mert mindig van egy pár mondatos beszélgetésünk, mely vidám, kedves jó hangulatba telik el. Szerintem ez a hozzállás (eladó részéről) teszi szebbé a napunkat. Sajnos, egyre ritkább ritkább jelenség -a vevő centrikuság- a kereskedelembe. Mindenesetre, köszönöm a Dohány bolt dolgozóinak a kellemes perceket, melyeket ott töltök.