.
2cf7178b022a47f69335f2f07739c0c7

Papp Zsigmond Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Műszaki vizsga állomás, Törökszentmiklós

6 évvel ezelőtt

A mai napon a feleségem vitte el az adott időpontra az autóját műszaki vizsgára,mikor beállt hamarabb az autóval az udvarra megkérdezte hogy probléma ha hamarabb érkezett 15 perccel,kis idő múlva kérdezés nélkül egy ott dolgozó neves egyszerűséggel beült az autóba,a feleségem pedig megkérdezte hogy hogy gondolja ezt hiszen ön bárki lehet,akár egy tolvaj is talán,aki istennek gondolja magát flegmán válaszolt valamit és behajtott az autóval a szervízbe,kis idő múlva fleggmán arrogánsan közölte az autó fékrendszere nem felel meg a követelményeknek,hozzá teszem teljesen újj féket kapott az autó,fékdob,fékpofa,munkahenger,stb,mielőtt odaért lemosta az autót a cég által üzemeltetett mosóban,tehát a fékrendszer teljesen vizes volt és hideg ,esélye sem volt hogy elpárologjon a dobfékből a víz mivel 20 perc alatt vége lett a vizsgálatnak,rázópad,motorszám,izzók vizsgálata,futómű vizsgálat,stb és a fék,a szakvéleményben leírták,Hogy a hátsó üzemi féknél magas alapsúrlódás,fog a fék,kézifék kevés fékerő. Elvittük az autót egy szakhatósági vizsgálatra még délelőtt folyamán,érdekes minden rendben volt,az autót otthagytuk a szakhatóságnál,felülvizsgálatot kértünk,és jogi útra viszem,a pénzükre nincs szükségünk,De!!! fleggmán,lekezelően nem kellene bánni egy nővel,aki mellesleg a feleségem,majd a bíróságon elbírálják miért kapta eme figyelmet a feleségem,és a nem megfelelő szakmai hozzáértést.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése