Patika Kereső Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Szent Bernát Pestimrei Kisállat Ambulancia Egyéni Vállalkozás, Budapest
13 évvel ezelőtt
Nem volt miskárolás...
Vélemény a következő cégről: Szent Bernát Pestimrei Kisállat Ambulancia Egyéni Vállalkozás, Budapest
13 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Én macska ügyben találkoztam először Zöldi Tamás állatorvossal, de azóta már a papagájunk is volt nála. Vidékről járunk be hozzájuk, de még a plusz üzemanyag-költség is megéri, mert profik.
Patika Kereső